kolonoskopia gdzie zrobić Gdańsk

Opowiadania o Naruto i Hinacie

Temat: Kolonoskopia
Witam, zagląda tu ktoś jeszcze? Mam pytanko gdzie można wykonać kolonoskopię w znieczuleniu(na Pomorzu), mam skierowanie na to badanie ale jest problem ze znieczuleniem, a bez uśpienia nie poddam się badaniu, ponieważ już kiedyś je miałam i nigdy więcej nie chce tak cierpieć, ból nieziemski, powinnam zrobić je dawno temu ale jak mogę je odwlekam, jednak cierpię i wiem,że muszę je wykonać, znalazłam jeden szpital w Gdańsku jednak są baaardzo odległe terminy dlatego piszę z prośbą o podpowiedź gdzie mogę udać się z tym problemem.
Źródło: commed.pl/viewtopic.php?t=9225Temat: Gastroskopia i Kolonoskopia
" />Tydzień temu Uma miała spory krwotok z jelit, teraz jest ok, chociaż ciągle jej dietke trzymam (w sumie mogłabym już ją na suche przestawić, ale się troche boje). Najpierw wet kazał zrobić kolonoskopie w październiku (wtedy będziemy już w gdańsku) później stwierdził, że może być gastroskopia. Mam tylko nadzieje, że wszystko będzie ok... żaden tfu tfu rak tfu

Mi kiedyś chciał lekarz zrobić gastroskopie, hehe uciekłam w te pędy, nie ma mowy! brrr
Źródło: dogocanarioclub.com/forum/viewtopic.php?t=254


Copyright (c) 2009 Opowiadania o Naruto i Hinacie | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.